Naše vize a hodnoty

Provázíme
vás životem

Zákazník na prvním místě

Péče o zákazníky a úcta k nim jsou pro nás na prvním místě. Určují podobu naší práce a utvářejí kulturu naplňující představy akcionářů a všech ostatních kolem nás.

V jednoduchosti je síla

Porozumět produktům v našem oboru není vždy snadné. Proto stále hledáme jednodušší způsoby, jak zákazníkům poskytnout to nejlepší řešení, a snažíme se tak předčit jejich očekávání a upevňovat důvěru.

Vždy nejlepší

Stále se snažíme dělat vše nově a lépe. Vzhledem k vedoucímu postavení na trhu neustále zvyšujeme laťku, bereme v úvahu možná rizika a rychle se učíme ze svých případných omylů.

Společný úspěch

Jsme vedeni společným cílem a svou práci děláme v souladu s našimi hodnotami, kterými jsou čestnost, poctivost a rozmanitost. Jsme transparentní a otevření novým myšlenkám a s hrdostí využíváme nejlepší nápady z celé naší společnosti.

Kdo jsme a co děláme

MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 150 let pečuje o zhruba 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

65 tisíc zaměstnanců
téměř 150 let na trhu
40. místo na žebříčku Fortune 500®
48. místo na žebříčku největších firem světa Forbes Global 2000SM v roce 2016
Vedoucí pozice na trhu ve více než 20 zemích
V ČR jsme odborníkem na životní a úrazové pojištění a zaměstnanecké benefity